Úvod

1. VÝSTROJ

Při výkonu služby jsou naši pracovníci vybaveni jednotnou  uniformou s označením firmy a identifikačním štítkem  jednotlivých pracovníků.

______________________________________________________________________________

2. VÝZBROJ

Výzbroj se skládá z: opasku, obušku, pout, slzného plynu, v případě  požadavku střelné zbraně.

Většina pracovníků firmy RA + spol., s.r.o. je vyzbrojena vlastní zbraní. Ti, kteří zatím nemají zbrojní oprávnění k držení  a nošení střelné zbraně jsou vybaveni vlastní či firemní  plynovou pistolí nebo revolverem typu FLOBERT ráže 4 mm.

Na  objektech zvláštní důležitosti můžeme vybavit pracovníky ještě obranným prostředkem MANURHINN PUNCH MR - 35. Toto tzv.osobní  zásahové dělo francouzské výroby má účinnost srovnatelnou  s revolverem ráže 38 speciál přičemž objekt zásahu není  usmrcen. Je používán francouzskou policií i speciálními  bezpečnostními složkami a podle našich informací ji v České  republice vlastní a používá jen firma RA + spol., s.r.o.

______________________________________________________________________________

3. SPOJENÍ

K vybavení strážných patří dále ruční vysílačky pro radiové spojení. V místech kde nelze vysílačky použít používáme mobilní telefony.

 

www.esfcr.cz

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Copyright © 2008 - 2011 RA + spol., s.r.o. | Created by ZITO


 


OP LZZ projekt: